درباره نقره سرای مختاری

با مشاهده ظروف نقره در موزه ها در میابیم که این هنر ظریف از سالها قبل در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران مخصوصا در اصفهان رواج داشته و هیچ وقت در حال توقف نبوده بلکه لحظه به لحظه به تکامل و ارتقا این هنر دستی‌ افزوده شده است. معمولا ظروف نقره را با نسبتهای ۸۴، ۹۰ و ۹۲/۵ درصد میسازند که با این شماره‌ها روی هر ظرف درجه خلوص آن مشخص میشود. برای ساختن یک ظرف ابتدا نقره را با عیار دلخواه ذوب نموده سپس بصورت ورقه نازک در می‌‌آورند و اینجا دستان هنرمندان است که شکل دلخواه را به آنها میدهد و بعد این ظرف شکل گرفته که جای چکش خوردن‌ها روی آن نه صاف است، با رنده مخصوص هموار گردیده برای قلمزنی آماده می‌‌شود و از این کارگاه به کارگاه قلمزنی برده شده و با طرح های مخصوص مانند گل و بلبل، تصویر و یا طرح هخامنشی منقش گردیده و به کارگاهی دیگر برای پرداخت و آماده شدن روانه می‌‌گردد. معمولا زمان شروع تا پایان چندین هفته طول می‌کشد و پس از آماده شدن در میان ویترین‌های شبک مانند عروس زیبا خودنمایی کرده آماده عرضه به خریداران عزیز خواهد بود.

سابقه فعالیت نقره سرای مختاری

نقره سرای مختاری به مدیریت مجتبی مختاری فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ در زمینه تولید و حکاکی آینه شمعدان و ظروف نقره شروع کرده است. در سال ۱۳۹۲ موفق به کسب درجه دو هنری شده ،عضو اتحادیه طلا ، نقره و جواهر اصفهان بوده و از سال ۱۳۹۴عضو هیئت مدیره خانه هنرمندان صنایع دستی اصفهان می باشد.

درباره نقره سرای مختاری

نقره سرای مختاری ، ویترین آنلاین ظروف نقره سیاه قلم کشور است که با هدف توسعه و تحول صنعت نقره فعالیت خود را آغاز کرده است . با بررسی ، مقایسه و انتخاب محصول مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنند.تولید کنندگان و فروشندگان ظروف نقره نیز میتوانند با ثبت نام در سایت و درخواست ایجاد فروشگاه در کوتاه ترین زمان ممکن ، فروشگاه اینترنتی به نام خود افتتاح نمایند و با ثبت کالا و محصولات در فروشگاه خود، تجربه جدیدی از معرفی و فروش محصولاتشان را در حوزه تجارت الکترونیک تجربه نمایند....

مشاهده کامل

اطلاعات شخصی شما فقط در اختیار نقره آنلاین بوده و برای سایر کاربران قابل مشاهده نمی باشد.فقط اطلاعات فروشگاهی در صفحه اختصاصی

رعایت حداکثرهای استاندارد کیفیت در فرایند تولید ظروف نقره، سرویس آیینه و شمعدان ، کیفیت ساخت محصولات نقره آنلاین را به حداکثر می‌رساند.

نقره آنلاین ضمن برقراری ارتباطات پایدار و بلندمدت با خریداران خود، خدمات خود را با مناسب ترین قیمت ممکن ارائه می کند.

به منظور ایجاد تجربه ی خریدی مطمئن برای شما،نقره آنلاین شرایط ویژه بازگرداندن وجه را در نظر گرفته است تا با اطمینان خاطر قرارداد خود را منعقد کنید.

اطلاع از آخرین قیمت ها

آمار بازدید هر محصول از ساده ترین مواردی است که نشان دهنده میزان محبوبیت کالای شما است . گرچه ابزارها و شاخص های دیگری هم برای اطلاع از بازخورد وجود دارد.

آگاهی از شرایط محصولات
۰۹۱۳۲۶۸۳۲۳۴
اطلاع از آخرین قیمت ها

هزینه های خریداز نقره سرای مختاری، هیچ گونه هزینه جانبی دیگری غیر از قیمت واقعی نقره که از سایت اتحادیه طلا و جواهر و نقره گرفته می شود نخواهد داشت.

آگاهی از شرایط محصولات
۰۹۱۳۲۶۸۳۲۳۴
اطلاع از آخرین قیمت ها

نقره سرای مختاری بعنوان یک گروه تجاری ثبت شده ، جهت تحول ظروف نقره کشور پس از اخذ مجوز های لازم موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی شده است.

آگاهی از شرایط محصولات
۰۹۱۳۲۶۸۳۲۳۴
ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه نقره سرای مختاری